Regulamin

Ogólne warunki

Na myyogasmile.com znajdziesz produkty wysokiej jakości. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych usług. Poniżej znajdziesz ogólne warunki myyogasmile.com. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych Ogólnych warunków, zawsze możesz wysłać wiadomość e-mail na adres contact@myyogasmile.com lub skontaktować się z nami pod poniższym adresem:

MYS Anna Czarnecka

Twarda 44, 00-831, Warszawa Polska

NIP: 521-281-43-13

I Prywatność

Informacje przesyłane do www.myyogasmile.com będą traktowane z najwyższą starannością i szacunkiem. myyogasmile.com będzie wykorzystywać dane osobowe tylko podczas przetwarzania zamówień, podczas wysyłek i dostaw, dla bezpiecznych płatności, a w niektórych przypadkach dla deklaracji celnych. Wszystkie informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.

II Ogólne warunki

Witryna myyogasmile.com i cała jej zawartość jest własnością firmy MYS Anna Czarnecka. Informacje znajdujące się na niej są chronione prawem własności intelektualnej i przepisami marketingowymi. Oznacza to, że znaki towarowe, nazwy firm, nazwy produktów, obrazy i grafika, projektowanie, układ i informacje o produktach, usługach i innych treściach nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody MYS Anna Czarnecka.

Wszystkie treści witryny są naszą własnością lub własnością naszych dostawców treści i są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi. Zakup jakiegokolwiek produktu nie zapewnia nabywcy żadnych praw autorskich ani innych praw własności intelektualnej do produktu.

W szczególności nie wolno Ci reprodukować, powielać, kopiować, sprzedawać lub w inny sposób wykorzystywać strony internetowej, obrazu produktu, listy produktów, opisu produktu, znaku towarowego, logo lub innej treści dla żadnego komercyjnego celu. Nie wolno Ci również modyfikować, tworzyć dzieł pochodnych produktów i usług dostępnych na myyogasmile.com.

III Zamówienia

Aby kwalifikować się do zakupu produktów od nas i zawarcia umowy, musisz:

  • mieć co najmniej osiemnaście lat
  • zarejestrować się się, używając swojego prawdziwego nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail i szczegółów płatności
  • podać adres wysyłki, który nie jest skrytką pocztową ani Poste restante
  • użyć akceptowanej metody płatności (przelewy24.pl lub PayPal)

Nie możemy przyjąć zamówienia, jeśli wystąpi jedna z poniższych sytuacji:

  • jeśli twoja płatność nie zostanie zaakceptowana przez naszego odpowiedniego partnera płatniczego (przelewy24.pl lub PayPal)
  • jeśli nie jesteśmy w stanie dostarczyć produktu z przyczyn od nas niezależnych

myyogasmile.com zastrzega sobie prawo do odmowy lub zmiany zamówienia Klienta np. jeśli Klient podał nieprawidłowe dane osobowe i / lub ma jakiekolwiek zapisy dotyczące niespłacenia długu.

Aby złożyć zamówienie za pośrednictwem myyogasmile.com, Klient musi zaakceptować Ogólne warunki. Akceptując Ogólne warunki, Klient zobowiązuje się do przestrzegania Ogólnych warunków i przyjmuje do wiadomości, że przeczytał informacje o danych osobowych i plikach cookie oraz zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z Polityką prywatności myyogasmile.com.

Umowa zakupu zostaje zawarta, gdy myyogasmile.com potwierdzi zamówienie Klienta, a Klient otrzyma potwierdzenie zamówienia od myyogasmile.com za pośrednictwem poczty e-mail. myyogasmile.com zachęca Klienta do zapisania potwierdzenia zamówienia dla ułatwienia przyszłych kontaktów z obsługą klienta myyogasmile.com w odniesieniu do zamówienia.

Ceny podane na stronie głównej w momencie składania zamówienia są cenami obowiązującymi.

IV Informacje o kliencie

Kiedy Klient zarejestruje swoje konto użytkownika i / lub złoży zamówienie, zostanie poproszony o podanie niektórych danych osobowych. Klient potwierdza, że podane informacje są poprawne i kompletne oraz odpowiada za wszelkie błędy w dostarczonych informacjach. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez myyogasmile.com są określone w Polityce prywatności myyogasmile.com

Klient zobowiązuje się zapewnić, że nikt, z wyjątkiem Klienta, nie korzysta z jego danych logowania. Klient nie może ujawnić swojej nazwy użytkownika lub hasła jakiejkolwiek osobie i zapewnia, że wszelkie dokumenty zawierające informacje o nazwie użytkownika i haśle są przechowywane w taki sposób, że nieuprawnione osoby nie mogą uzyskać dostępu do tych informacji. Klient powinien niezwłocznie powiadomić myyogasmile.com, jeśli istnieje podejrzenie, że jakakolwiek nieuprawniona osoba uzyskała dostęp do hasła Klienta. Klient jest odpowiedzialny za wszystkie zakupy dokonane za pomocą danych logowania do klienta, jeśli nie dostarczył wcześniej takiego powiadomienia.

Jeśli myyogasmile.com podejrzewa, że Klient nadużywa swojego konta użytkownika lub jego danych logowania lub w inny sposób narusza Ogólne warunki, myyogasmile.com ma prawo zablokować dostęp Klienta do swojego konta użytkownika. myyogasmile.com jest ponadto uprawniona do przydzielania Klientowi nowych danych logowania.

V Ceny, opłaty i płatności

Ceny podane na stronie myyogasmile.com są automatycznie prezentowane zgodnie z Twoją walutą. Obowiązującymi walutami są: EUR, USD, GBP, PLN i NOK. 23% VAT jest wliczony w cenę produktu w krajach UE. VAT nie jest uwzględniony w krajach spoza UE.

Klient może zapłacić za swój zakup w sposób określony na stronie internetowej (przelewy24.pl lub PayPal). myyogasmile.com zastrzega sobie prawo do zmiany metody płatności, jeśli wybrana przez Klienta metoda płatności nie działa, niezależnie od przyczyny, w momencie realizacji zamówienia.

VI Oferty specjalne

myyogasmile.com może przedstawiać specjalne oferty na Stronie, które mogą mieć bardziej korzystne warunki niż te określone w niniejszych Ogólnych warunkach, np. w odniesieniu do płatności lub przedłużonego prawa do odstąpienia. Takie warunki będą obowiązywać przez cały okres obowiązywania oferty specjalnej i konkretnych produktów określonych przez myyogasmile.com. myyogasmile.com zastrzega sobie prawo, w dowolnym momencie, do wycofania takich ofert specjalnych. Po wypowiedzeniu lub wycofaniu oferty specjalnej, niniejsze Ogólne warunki mają zastosowanie bez żadnych zmian. Wszelkie oferty dotyczące określonych produktów w Witrynie są ważne tylko przez ograniczony czas i do momentu wyprzedania produktów.

VII Dostawa i wysyłka

Nasze produkty dostarczamy do krajów członkowskich Unii Europejskiej, USA oraz Kanady.

Oferujemy różne opcje dostawy w zależności od kraju przeznaczenia. Pełna lista opcji dostawy i kosztów znajduje się w naszej Informacji o wysyłce. Jak tylko zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu, wyślemy potwierdzenie e-mailem. Nie możemy zagwarantować stałej dostępności wszystkich produktów na stronie, co oznacza, że wszystkie zamówienia zależą od dostępności. Jeśli dany produkt z Twojego zamówienia nie jest dostępny, skontaktujemy się z Tobą pocztą elektroniczną, informując Cię o tym, a także przekażemy Ci, jak zmienić zamówienie. Naszym celem jest dostarczenie zamówienia w najbliższym możliwym terminie. Jednakże w przypadku nieprzewidzianych okoliczności pozostających poza naszą kontrolą (w tym niesprzyjających warunków pogodowych, wojny, awarii technicznych, strajków, działań lub ograniczeń rządowych, w każdym przypadku w zakresie wykraczającym poza naszą kontrolę) możemy nie być w stanie dostarczyć towaru w obiecanym terminie. Jeżeli niedostarczenie towaru jest w całości lub częściowo spowodowane tymi okolicznościami, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za opóźnienie. Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że Twoja dostawa zostanie dostarczona w najbliższym możliwym terminie.

myyogasmile.com ponosi odpowiedzialność za uszkodzenie lub zagubienie przesyłki podczas transportu do klienta. W przypadku dostarczenia uszkodzonej przesyłki, jesteś zobowiązany do złożenia reklamacji do firmy transportowej i odmowy jej przyjęcia. W takim przypadku prosimy również o kontakt z naszym działem obsługi klienta (contact@myyogasmile.com), aby myyogasmile.com było w stanie chronić swoje prawo do zaspokojenia roszczeń wobec firmy transportowej. Patrz również część IX Ogólnych warunków. Ukryte szkody należy zgłaszać do myyogasmile.com (contact@myyogasmile.com) niezwłocznie po zawiadomieniu, jednak nie później niż pięć dni po otrzymaniu przesyłki. Nasz przedstawiciel obsługi klienta poinformuje Cię następnie o sposobie rozpatrywania reklamacji.

Produkty w magazynie są zwykle dostarczane w ciągu kilku dni roboczych określonych na stronie internetowej. Oczekiwany czas dostawy jest określony w potwierdzeniu zamówienia i na aktualnej stronie produktu w witrynie myyogasmile.com.

O ile nie uzgodniono inaczej i jeśli dostawa jest opóźniona o więcej niż 30 dni roboczych i nie jest to spowodowane Twoim działaniem lub jego zaniechaniem, masz prawo anulować swój zakup.

W większości krajów nasz partner wysyłkowy podejmie co najmniej dwie próby doręczenia przed zwrotem przesyłki do nas. W niektórych przypadkach przesyłka będzie przechowywana w punkcie serwisowym przez maksymalnie siedem dni, aby umożliwić klientowi jej odebranie. W takim przypadku zostaniesz o tym powiadomiony przez odpowiednią firmę przewozową. Jeśli jednak przewoźnik nie był w stanie dostarczyć paczki odbiorcy, a paczka została nam zwrócona, myyogasmile.com ma prawo do obciążenia Cię kwotą 50 EUR za koszty zwrotu i obsługi.

VIII Prawo do odstąpienia od umowy

Na stronie myyogasmile.com występują produkty wobec których Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Są to m.in. plakaty ścienne, które produkowane są na zamówienie klienta. Jeżeli klient zamówi produkt, wobec którego nie ma zastosowania prawo odstąpienia od umowy, otrzyma na ten temat jasne informacje w czasie dokonywania zakupu.

Kupując produkty na myyogasmile.com, które nie są produkowane na zamówienie Klienta, obowiązuje 30-dniowy termin na odstąpienie od umowy. Oznacza to, że Klient ma prawo anulować każdy zakup, powiadamiając o tym myyogasmile.com w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przez Klienta lub jego przedstawiciela zamówionego produktu.

Jeżeli Klient chce wycofać zakup, powinien przed upływem terminu odstąpienia od umowy, przesłać informację do myyogasmile.com w sposób opisany tutaj. Klient podaje swoją nazwę, adres i inne istotne informacje, np. numer zamówienia, numer faktury i nazwę produktu w wiadomości. Jeżeli Klient woli nie korzystać z powyższej rekomendacji, może skorzystać ze standardowego formularza dla prawa do odstąpienia od umowy udostępnionego przez Krajową Radę ds. Polityki Konsumenckiej lub inny równoważny organ w swoim kraju.

Jeżeli Klient skorzysta z prawa odstąpienia od umowy, po skontaktowaniu się z nami i otrzymaniu etykiety zwrotnej, zapłaci za koszty wysyłki zwrotnej i będzie odpowiedzialny za stan produktu po otrzymaniu przez niego produktu i podczas wysyłki zwrotnej. Produkt powinien być zwrócony w ciągu 30 dni od daty powiadomienia  myyogasmile.com o odstąpieniu od umowy. Produkt powinien zostać wysłany odpowiednio zapakowany, w dobrym stanie oraz w oryginalnym pudełku i / lub opakowaniu. Wszelkie powinny być wysyłane do myyogasmile.com zgodnie z metodami i wskazówkami określonymi tutaj. Zwrotów należy dokonywać na adres:

MYS Anna Czarnecka

Twarda 44, 00-831, Warszawa, Polska

Kiedy Klient wycofa swój zakup, myyogasmile.com zwróci kwotę zapłaconą przez Klienta za produkt, w tym koszty wysyłki. Wszelkie dodatkowe koszty wysyłki wynikające z wyboru przez Klienta innej dostawy niż standardowa dostawa oferowana przez myyogasmile.com są zwolnione z refundacji. Jeżeli zwrot dotyczył części zamówienia, koszty wysyłki nie zostaną zwrócone.

myyogasmile.com zwróci kwotę bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez myyogasmile.com powiadomienia o odstąpieniu od umowy przez Klienta. Jednak myyogasmile.com może opóźnić spłatę, dopóki myyogasmile.com nie otrzyma produktu lub Klient nie dostarczy dowodu, że produkt został zwrócony, np. za pomocą certyfikatu dostawy. Spłata zostanie dokonana na rzecz Klienta przy użyciu wybranej przez Klienta metody płatności, o ile nie zostanie uzgodnione inaczej, lub jeśli wystąpi jakikolwiek sprzeciw dotyczący takiej spłaty.

IX Gwarancje i reklamacje

Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy z zamówionym towarem lub przesyłką, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem contact@myyogasmile.com. Obejmuje to problemy takie jak:

  • uszkodzenia transportowe
  • wady produktu
  • towar niezgodny z zamówieniem

Jeśli paczka zostanie dostarczona do klienta w złym stanie, a towar wewnątrz jest uszkodzony, klient jest zobowiązany złożyć skargę do firmy kurierskiej bezpośrednio po wykryciu problemu. Ponadto należy zrobić zdjęcie uszkodzonej przesyłce i uszkodzonemu towarowi i przesłać je do nas na adres contact@myyogasmile.com. Zawsze potrzebujemy dowodu fotograficznego uszkodzonej przesyłki w celu rozpatrzenia skargi.

Prawo do złożenia skargi dotyczy produktów wadliwych zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w zakresie ochrony konsumentów. Każdy Klient, który chce dochodzić swojego prawa do złożenia reklamacji za zamówiony produkt, powinien skontaktować się z myyogasmile.com, najszybciej jak to możliwe po wykryciu wady, korzystając z danych kontaktowych podanych na stronie www.myyogasmile.com.

Jeśli Klient zwraca produkt, powinien odesłać go do nas, po uprzednim uzgodnieniu tego z nami. Należy przy tym pamiętać:

  • o użyciu oryginalnego opakowania
  • o załączeniu opisu przyczyn reklamacji
  • dołączeniu dowodu zakupu
  • oznaczeniu paczki za pomocą słowa "ZWROT" i podaniu oryginalnego numeru przesyłki, aby uniknąć niepotrzebnych opłat celnych. Paczki zwrotne wysyłać należy na adres:

MYS Anna Czarnecka

Twarda 44, 00-831, Warszawa, Polska

myyogasmile.com rozpatrzy reklamację bez zbędnej zwłoki, nie później niż w ciągu 14 dni od jej zgłoszenia. Gdy produkt, na który złożono reklamację, zostanie zwrócony, a reklamacja zostanie zatwierdzona, myyogasmile.com zwróci Klientowi pieniądze za zakup towaru zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w zakresie ochrony konsumentów. myyogasmile.com ponosi również koszty za fracht powrotny zareklamowanych towarów. Przy tym wszelkie dodatkowe koszty wysyłki wynikające z wyboru przez Klienta innej dostawy niż standardowa dostawa oferowana przez myyogasmile.com są zwolnione z refundacji. Pieniądze zostaną zwrócone klientowi w terminie jak najszybszym, nie później niż w ciągu 30 dni od zatwierdzenia reklamacji po otrzymaniu przesyłki zwrotnej.

X Siła wyższa

myyogasmile.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane okolicznościami niezależnymi od myyogasmile.com, w tym np. strajk, działania wojenne, pożar, błyskawice, ataki terrorystyczne, zmienione zamówienia rządowe, problemy techniczne, wady w komunikacji elektroenergetycznej / komputerowej lub inne komunikaty i usterki lub opóźnienia w świadczeniu usług przez poddostawców ze względu na określone okoliczności powyżej. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, myyogasmile.com informuje Klienta o wystąpieniu problemów. Jeżeli sytuacja trwa dłużej niż dwa miesiące, zarówno Klient, jak i myyogasmile.com mają prawo do wypowiedzenia zakupu ze skutkiem natychmiastowym.

XI Zmiana ogólnych warunków

myyogasmile.com zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Ogólnych warunków. Wszelkie zmiany Ogólnych warunków będą publikowane na stronie www.myyogasmile.com. Zmiany stają się ważne, gdy Klient zaakceptuje Ogólne warunki (w związku z nowym nabyciem lub podczas przeglądania Strony Internetowej), lub 30 dni po tym, jak myyogasmile.com poinformuje Klienta o wprowadzonych zmianach.

XI Obowiązujące prawo i roztrzyganie sporów

W sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Wszelkie spory będą rozstrzygane przede wszystkim w drodze porozumienia po rozmowie z obsługą klienta myyogasmile.com. W przypadku jakiegokolwiek sporu kwestie sporne rozwiązywane są w postępowaniu mediacyjnym. W ostateczności sprawę rozpatruje lokalny sąd.