Koszty i sposoby dostawy

Nasze przesyłki realizowane są przez DPD lub Pocztę Polską. Koszt dostawy podany jest każdorazowo przy skłądaniu zamówienia.  Czas realizacji dostawy wynosi:

- na terenie Polski wynosi do 3 dni

- do innych krajów europejskich - do 8 dni roboczych

- do USA i Kanady - do 10 dni roboczych

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasze plakaty dotarły bezpiecznie do celu. Równocześnie staramy się, żeby opakowanie naszych plakatów było jak najbardziej przyjazne środowisku bez zbędnych materiałów nie podlegających biodegradacji. 

Jeżeli z jakiegoś powodu towar uległ uszkodzeniu podczas dostawy, prosimy o kontakt i postępowanie zgodnie z wytycznymi, o których mowa w regulaminie sklepu.  Radzimy sprawdzać zawartość przesyłki jeszcze w obecności kuriera.

Jeżeli macie jakiekolwiek problemy w zakresie dostawy naszych produktów - prosimy o kontakt. Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie w tym zakresie - czekamy na informacje. Piszcie do nas: contact@myyogasmile.com.

Jeżeli Twojego kraju nie ma na liście krajów, do których wysyłamy nasze produktu, napiszcie do nas: contact@myyogasmile.com. Sprawdzimy możliwości dostarczenia do Was naszego produktu.